Чому тригерні ​​розсилки краще за пачку рекламних буклетів?

Тригерна розсилка – це один із найбільш лояльних та ненав’язливих каналів комунікації з клієнтом, а головне – у потрібний час та у потрібному місці. Він забезпечує автоматичне розсилання SMS-повідомлень, e-mail листів або push-повідомлень.

Буклети, банери та постери як спосіб вивести покупця на діалог із брендом залишились у далекому минулому. Програма для розсилки листів від Conectiko дозволяє взаємодіяти з цільовою аудиторією більш ефективно ніж будь-який інший інструмент комунікації з клієнтом.

Завдяки інформуванню через тригерну розсилку ви зможете мотивувати клієнта зробити бажану вам дію тут і зараз, у момент, коли він:

  • прийшов на локацію;
  • пішов із локації;
  • пробув більш заданого часу;
  • підключився до Wi-Fi;
  • пройшов етап Wi-Fi авторизації.

Як працює тригерна реклама?

Наприклад, відвідувач прийшов до піцерії та підключився до безкоштовного інтернету через авторизацію за допомогою номера телефону. Після того, як клієнт залишить стіни закладу, отримає SMS-повідомлення – ми адресуємо його за допомогою сервісу розсилок Conectiko:

«Аміго, ми були раді бачити тебе в піцерії «Мексиканський рай» у такий спекотний день! Зазирнеш до нас на сієсту? У будні з 12:00 до 18:00 будь-яка піца зі знижкою 50% за промокодом «Дон Кактус». До зустрічі за столом, любий і вірний друже!».

Це той випадок, коли тригерні розсилки SMS-повідомлень та тригерні листи на електронну пошту дають помітні результати для бізнесу будь-якого калібру. Відвідувач, який отримав таке friendly&funny повідомлення від піцерії, незабаром повернеться сам і приведе знайомих. Просто тому, що цей клієнт відчув себе важливим та потрібним компанії, нехай навіть невеликою піцерією у спальному районі.

У цій ситуації ви, в особі компанії, лише вчасно проінформували клієнта про акцію і, як приємний наслідок, підвищили лояльність з боку гостя. Крім цього, промокоди – найшвидший і найлегший спосіб виміряти зацікавленність відвідувачів закладу чи магазину.

А тепер уявіть, що такий тригерний лист отримуватимуть усі ваші клієнти в певний, потрібний вам проміжок часу? В результаті ваша компанія отримає зростання показників продаж та десяток постійних клієнтів, які не проміняють задоволення від взаємодії з брендом на послуги чи товари конкурентів.