Wi-Fi для бізнесу

«Conectiko» – це не тільки гостьовий Wi-Fi для бізнесу, але й ефективний канал вивчення вашої цільової аудиторії

Бізнес взаємодіє з клієнтами через Wi-Fi
Бізнес збирає дані про клієнтів за допомогою Wi-Fi авторизації

Дізнайтесь краще ваших клієнтів

Збирайте корисну інформацію про ваших відвідувачів під час їх підключення до гостьового Wi-Fi. Для бізнесу – це можливість отримати контактні дані, соціально-демографічні характеристики та звіти відвідуваності клієнтів, що дозволить зрозуміти та вирішити запити відвідувачів.

Докладніше про Wi-Fi авторизацію

Як це бачить користувач

При підключенні до Wi-Fi відвідувач бачить брендовану сторінку компанії. Вільний доступ до Інтернету користувач отримає тільки після цільової дії на цій сторінці.

Як це бачить користувач

При підключенні до Wi-Fi відвідувач бачить брендовану сторінку компанії. Вільний доступ до Інтернету користувач отримає тільки після цільової дії на цій сторінці.

Сторінка авторизації

Запитує контактні дані користувача або допомагає з авторизацію через соціальні мережі.

Опитувальник

Отримує від користувача відповіді на питання, які допоможуть компанії дізнатися відгуки клієнтів та вдосконалити сервіс або послугу, що надається.

Персоналізована реклама

Таргетована реклама на основі раніше зібраних даних користувача. Показуйте рекламну пропозицію лише тим, на кого вона справді розрахована.

Ноутбук з Wi-Fi аналітикою

Аналізуйте своїх відвідувачів

Знайте все і навіть більше про своїх відвідувачів – і отримуйте першість серед конкурентів. Працюйте з аналітичними звітами про соціально-демографічні характеристики клієнтів та особливості їх взаємодії з компанією в особистому кабінеті «Conectiko».

Докладніше про Wi-Fi аналітику
Розсилка емейлів по тригеру

Потрібне повідомлення у потрібний час

Будуйте комунікацію з клієнтами за допомогою SMS та E-mail розсилок. Дозвольте відвідувачам відчути себе важливими для компанії. Клієнт вперше у закладі чи магазині? Подякуйте за візит та побажайте приємного відпочинку чи покупок. Клієнт давно не з'являвся? Надішліть повідомлення з цікавою пропозицією.

Детальніше про тригерні розсилки

Хочете дізнатись детальніше?

Залиште заявку і ми вам передзвонимо

Заявку надіслано

Найближчим часом ми з вами зв'яжемося

Введіть номер телефону чи e-mail

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Заявку надіслано