Що таке Wi-Fi авторизація?

Conectiko допоможе вашому бізнесу збирати ліди – інформацію про клієнтів, яку можна отримати під час підключення до гостьового Wi-Fi. Для цього користувач повинен пройти Wi-Fi авторизацію – етап, під час якого клієнт дає свої дані в обмін на вільний доступ до Інтернету. Це може бути:

 • номер телефону;
 • e-mail адреса;
 • зворотний зв’язок від клієнтів,

а також інша інформація, яка надалі допоможе вашій компанії ретельно проаналізувати та налагодити механіки взаємодії з цільовою аудиторією. Conectiko здійснює авторизацію Wi-Fi такими способами:

 • Wi-Fi авторизація по SMS;
 • Wi-Fi авторизація через соціальні мережі;
 • Wi-Fi авторизація через e-mail.

Сторінка авторизації Wi-Fi, які побачить ваш клієнт при підключенні до мережі Wi-Fi, можна оформити у фірмовому стилі компанії або розробити цікавий формат взаємодії з відвідувачем. Давайте детальніше розберемося у перевагах кожного способу вай-фай авторизації.

Wi-Fi авторизація через СМС

Під час авторизації Wi-Fi через СМС відвідувач повинен залишити номер телефону замість вільного доступу до Інтернету. Система Conectiko автоматично надішле користувачеві СМС-повідомлення із запитом підтвердити номер телефону – щоб уникнути збору фейкових контактів. SMS-авторизація через Wi-Fi – це ефективний метод збору телефонних номерів за згодою клієнта, які використовуються для наповнення контактної бази клієнтів та таргетованих СМС-розсилок. Після того, як клієнт підключився до вай-фай, смс приходить за лічені секунди.

Як це працює?

Давайте уявимо на прикладі банку, коли відвідувач прийшов сплатити рахунки. Перед клієнтом велика черга. Знайома ситуація? Коли хочеться прискорити хід часу будь-що-будь і зайняти себе чимось цікавими. Щоб не нудьгувати, клієнт віддасть перевагу часу в Інтернеті. Він підключається до безкоштовної Wi-Fi мережі вашого банку, а натомість вводить свій номер телефону – це і є авторизація Wi-Fi через СМС. Система Conectiko миттєво надсилає відвідувачу банку зворотнє SMS-повідомлення для підтвердження номера телефону. За підсумками клієнт залишився задоволений, а ми отримали ще один номер для подальшої роботи з інформуванням клієнтів. Наприклад, Wi-Fi SMS авторизація дозволяє здійснювати СМС-розсилку від імені компанії, в даному випадку банку, із заданим змістом і в зазначений час:

«Доброго дня, шановний Олег Миколайовичу. Ми сподіваємось, що допомогли вирішити усі фінансові питання під час сьогоднішнього візиту до київського відділення IndustrialBank №135. Якщо ви залишилися незадоволені сервісом обслуговування, будь ласка, зверніться до безкоштовної гарячої лінії: 0800 700 800 – і ми вирішимо всі питання. Дякую що ви з нами. З наступаючим Новим роком!”

У наведеному прикладі, послуга Wi-Fi СМС авторизації з подальшим СМС-розсиланням допомогла продемонструвати, що компанія зацікавлена ​​на думку кожного окремого клієнта, до того ж, не забула з наступаючим святом привітати. Залежно від завдання комунікації з відвідувачами, ми можемо створювати повідомлення різноманітного змісту та відправляти їх у найбільш вдалий час: відразу після візиту, через деякий час або під час відвідування. Hotspot SMS авторизація допоможе і вашому бізнесу встановити індивідуальний контакт із клієнтом – для детальної консультації залиште заявку, і ми найближчим часом зв’яжемося з вами.

Wi-Fi авторизація через соціальні мережі

Wi-Fi з авторизацією дозволяє збирати не тільки номери телефонів відвідувачів, а й корисніші дані для детального вивчення цільової аудиторії. Це відбувається у випадку, якщо використовувати авторизацію Wi-Fi через соціальні мережі. За рахунок такого способу авторизації через Wi-Fi ми можемо отримати цінні дані клієнтів:

 • ім’я;
 • вік;
 • стать (жіноча/чоловіча);
 • e-mail, до якого прив’язаний обліковий запис у соцмережі;
 • посилання на обліковий запис у соцмережах.

Авторизація Wi-Fi через соцмережі відбувається за допомогою Instagram або Facebook. За статистикою, Facebook Wi-Fi Login вибирають більшість користувачів. Під час авторизації Wi-Fi через соцмережі, ми отримуємо демографічні дані та посилання на соціальний обліковий запис клієнта. Таким чином, після цього компанія може здійснити пошук клієнтів у соціальних мережах.

Як це працює?

Авторизація користувачів Wi-Fi через Facebook вважається найбільш популярною, тому що за останні роки кількість передплатників-українців збільшується у геометричній прогресії. Тому розберемо механіку роботи авторизації Wi-Fi через соцмережі на прикладі Facebook. Уявімо, що людина прийшла до торгового центру на шопінг. Цього дня він один і найкращий компаньйон під час покупок – Інтернет. Тому відвідувач насамперед шукає Wi-Fi мережу з назвою торгового центру. І, щоб підключитися до Інтернету, потрібно всього лише вибрати соціальну мережу. Коли користувач натискає на іконку Facebook, Wi-Fi авторизація спрацьовує: ми отримуємо дані про клієнта ТЦ, а відвідувач – швидкий та якісний інтернет.

Авторизація Wi-Fi через e-mail

Подібно до авторизації Wi-Fi через СМС, web-авторизація Wi-Fi через електронну пошту відбувається подібним чином. Для підключення до Wi-Fi мережі відвідувач повинен ввести e-mail адресу в обмін на Інтернет. Після того, як користувач пройшов етап авторизації Wi-Fi, компанія може спілкуватися з ним за допомогою електронних листів. У порівнянні з SMS, email-авторизація Wi-Fi дозволяє проінформувати клієнта у більшому обсязі. Давайте розглянемо з прикладу відвідування магазину електроніки.

Як це працює?

Припустимо, що студент прийшов у магазин електроніки за портативною музичною колонкою – попереду літо, а кращого пристрою для походів на природу та поїздок на море не можна вигадати. Студент проходить авторизацію вай-фай через e-mail – і отримує вільний доступ до Інтернету, а ми – адресу його електронної пошти. Коли відвідувач залишить магазин, отримає новий електронний лист від компанії приблизно з таким змістом:

«Вітаємо, друже! До літа залишилися лічені дні – а це означає, що розігруємо гарячі аксесуари та техніку від мережі наших магазинів VikingTech. Щоб взяти участь в акції, здійсни наступні нескладні кроки:
1. Напиши або зніми на камеру невелику історію про те, як збираєшся використовувати придбану техніку або девайс у період спекотного сезону.
2. Опублікуй у будь-якій із соціальних мереж: Instagram, Facebook або YouTube.
3. У пості згадай чи тегни нашу компанію (@vikingtech / #vikingtech).Результати оголосимо в перший день літа на офіційних сторінках VikingTech у соціальних мережах: Instagram та Facebook.
Не пропусти шанс виграти нові iPhone, аудіосистему Marshall або консоль PS 4 Pro Slim! І пам’ятай: абсолютно усі учасники отримають призи від VikingTech. Тому що насправді у Вальхаллі правлять не боги, а техніка!

За допомогою електронного листа ви можете повідомити клієнтам будь-яку інформацію, будь то розіграш чи вечірку на честь дня народження бренду. А також, в e-mail розсилку можна включити посилання на офіційні соцмережі компанії, відео- та фотоконтент, вкладення та багато іншого.

Як бізнес використовує послугу авторизації відвідувачів через Wi-Fi?

Conectiko збере для вашої компанії контактні дані відвідувачів та на основі отриманої інформації сформує профіль клієнта. Профіль буде створено на основі даних, які вдасться зібрати про одну людину: ім’я, стать, вік, номер телефону, адресу електронної пошти та багато іншого. 

А також регулярно буде формуватися статистика відвідувань клієнта, що дозволяє ідентифікувати його як залученого, постійного чи нового. Також ми виявимо інші корисні інсайти для вашої компанії.

У результаті, такий інструмент маркетингу як Wi-Fi авторизація, зроблять вашого клієнта більш зрозумілим та передбачуваним. Аналітика від Conectiko допоможе вашій команді побудувати стратегію взаємодії з клієнтом.